Krople Can-C - krople do oczu hamujące zaćmę, kataraktę. Uniknij operacji. | Formy dostawy
15806
page-template-default,page,page-id-15806,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,columns-3,qode-theme-ver-9.1.3,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive

Formy dostawy

CENNIK PRZESYŁEK – NASZE TOWARY DOSTARCZAMY NA TERYTORIUM RZECZPOSPOLITEJ POLSKIEJ I EUROPY


1. Przesyłka Kurierska GLS do 30kg, płatna przed wysyłką – 0,00 PLN

2. Przesyłka Paczkomatem do 5kg, płatna przed wysyłką – 0,00 PLN

3. Przesyłka zagraniczna Pocztą Polską przesyłką poleconą priorytetową do 2kg – 30,00 PLN


W NASZYM SKLEPIE WSZYSTKIE PRZESYŁKI, PO WCZEŚNIEJSZEJ PRZEDPŁACIE, NA TERENIE CAŁEJ POLSKI WYSYŁANE SĄ ZA DARMO!!!


RODZAJE PRZESYŁEK


Przesyłka kurierska

Czas dostarczenia przesyłki przez kuriera GLS – do 48 godzin od momentu nadania przez nas paczki. Przesyłka w ciągu 24 godzin znajdzie się w najbliższym dla odbiorcy przedstawicielstwie firmy kurierskiej. Powinna być dowieziona najpóźniej w ciągu następnych 24 godzin do odbiorcy lub można ją odebrać samodzielnie. Jeżeli konieczna jest dostawa na drugi dzień od nadania przez sklep can-c.pl radzimy kontakt z firmą kurierską w celu ustalenia godziny dostawy. Przesyłki dostarczane są tylko w dni robocze w godzinach 11-18 (w zależności od lokalizacji adresata). Aby kurier dostarczył przesyłkę wymagana jest obecność w domu osoby upoważnionej do odbioru paczki. can-c.pl nie gwarantuje dostawy przesyłki w konkretnym przedziale godzinowym. Celem ustalenia godziny dostawy prosimy kontaktować się bezpośrednio z przedstawicielem firmy kurierskiej. W przypadku nieobecności adresata można przesyłkę odebrać osobiście bądź zamówić drugie doręczenie na adres (tylko na ten, który został podany w zamówieniu jako adres wysyłki). Drugie doręczenie, o którym mowa w zdaniu poprzednim, jest wykonywane przez kuriera nieodpłatnie. Termin na odbiór przesyłki wynosi 3 dni i jego bieg rozpoczyna się od dnia następnego po awizowaniu przesyłki. Brak pozostawionego awizo nie świadczy o braku próby dostarczenia przesyłki. Numer listu przewozowego otrzymasz w e-mailu informującym o wysłaniu paczki. Na stronie internetowej kuriera można odszukać numery telefonów do przedstawicielstw. Nie świadczymy usługi dostarczania przesyłki konkretnego dnia. Można zadeklarować w zamówieniu datę nadania paczki przez nasz sklep. W przypadku zwrotu towaru przez firmę kurierska, z powodu nieobecności lub braku kontaktu z klientem, doliczany jest koszt odbioru paczki jaki i ponownej wysyłki.


Przesyłka Paczkomaty 24/7

Paczkomaty 24/7 to system skrytek pocztowych, podobnych w obsłudze do bankomatów, w których możliwy jest odbiór paczek o dowolnej, dogodnej dla adresata porze, 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Partnerem nowej usługi jest InPost, największy prywatny operator pocztowy.

Podczas składania zamówienia w Okulary-Plywackie-Korekcyjne.com wybierz opcję „Przesyłka Paczkomatem” i wskaż paczkomat w swojej okolicy, do którego ma trafić Twoja paczka (rejestrując się na stronie www.paczkomaty.pl).

Przesyłki doręczane są do paczkomatu w ciągu do 1 dnia roboczego od daty nadania.O doręczeniu przesyłki dowiesz się z wiadomości e-mail i SMS. Dzięki tej usłudze sam decydujesz o odbiorze, zgodnie z hasłem: Sam wybierasz kiedy odbierasz. Osoba kupująca towary przez Internet – po zamówieniu przesyłki do Paczkomatu 24/7 – otrzyma SMS i e-mail z kodem odbioru. Aby odebrać przesyłkę wystarczy wpisać na panelu Paczkomatu 24/7 numer telefonu komórkowego oraz otrzymany kod odbioru, a skrytka z oczekiwaną przesyłką otworzy się.

Odbiór zakupów dokonanych on-line możliwy jest 24h/7, bez kolejek, w dowolnym czasie i dogodnej lokalizacji.

Aby skorzystać z usługi w naszym sklepie, należy wcześniej zarejestrować się na stronie www.paczkomaty.pl

Listę paczkomatów znajdziesz na stronie www.paczkomaty.pl.

W razie wątpliwości czy zapytań, dokładnych informacji udzieli Państwu infolinia InPost tel: 0801 400 100 (dla tel. stacjonarnych) lub 0 12 619 98 99 (dla tel. komórkowych) czynna w dni robocze w godzinach 8-18. Na stronie www.paczkomaty.pl w każdej chwili można sprawdzić gdzie aktualnie znajduje się przesyłka.

Zalety Paczkomatów 24/7:
– wygodne odbieranie paczek z paczkomatów bez oczekiwania w kolejce, bez zbędnych dokumentów, takich jak awizo, czy dowód osobisty
– dostępność Paczkomatów 24h/7 – niezależność od kurierów, czy godzin otwarcia punktów pocztowych, samodzielne decydowanie o porze i lokalizacji odbioru paczki
– doręczenie przesyłki do Paczkomatu 24/7 najpóźniej w ciągu 2 dni roboczych od dnia nadania
– powiadomienie o oczekującej paczce w Paczkomacie 24/7 e-mailem i SMS-em
– atrakcyjna cena- koszty przesyłki już od 6,99 zł brutto
– stały monitoring kamer wideo, gwarantujący bezpieczeństwo przesyłek w Paczkomatach 24/7

Paczkomaty 24/7 to innowacyjne rozwiązanie korzystne zarówno dla Klientów, jak i dla sklepów internetowych. Nowa usługa gwarantuje firmom, oferującym zakupy on-line, szybki, wygodny i tani odbiór paczek przez ich Klientów, a samym Klientom pełną satysfakcję z dokonywanych zakupów.