Krople Can-C - krople do oczu hamujące zaćmę, kataraktę. Uniknij operacji. | Twoje konto
12037
page-template-default,page,page-id-12037,woocommerce-account,woocommerce-page,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,columns-3,qode-theme-ver-9.1.3,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive

Twoje konto

Zaloguj się

Zarejestruj się

INFORMACJA:


Aby założyć konto – prosimy podaj dane wskazane w formularzu. Podanie ich jest dobrowolne, jeśli jednak tego nie zrobisz, założenie konta będzie niemożliwe.


Podane przez Ciebie dane mogą stanowić Twoje dane osobowe. W takim wypadku administratorem Twoich danych osobowych, w tym zebranych w trakcie korzystania z naszego sklepu internetowego, jest Colderro Ewa Zimna, Obrońców Poczty Gdańskiej 88/3, 52-204 Wrocław, Polska (kontakt pod ww. adresem, adresem poczty elektronicznej: kontakt@can-c.pl lub numerem telefonu: (+48) 573 214 744.


Twoje dane przetwarzamy w celu prowadzenia Twojego konta, abyś mógł cieszyć się z korzyści, które oferuje (np. składania zamówień bez konieczności każdorazowego wypełniania formularzy, dostępu do historii zakupów, zarządzania swoimi zgodami w serwisie etc.) oraz umożliwienia Ci korzystania z innych usług dostępnych na naszej stronie.


Podstawą prawną przetwarzanie Twoich danych w ww. celu jest niezbędność do wykonania umowy, którą zawierasz zakładając konto i akceptując regulamin.


Twoje dane osobowe możemy przetwarzać również w celach marketingowych Colderro Ewa Zimna lub partnerów np. prezentowania Ci reklam i ofert (rabatów), także dostosowywanych do Twoich zainteresowań (w sposób uproszczony analizujemy Twoją aktywność dzięki czemu możemy lepiej dostosować się do określonych, ogólnych grup naszych klientów, np. inne banery możemy kierować do mężczyzn, a inne do kobiet, przy czym nie ograniczamy różnym grupom klientów dostępu do ciekawych ofert oraz nie wpływamy istotnie na ich decyzje). W takim wypadku podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych jest tzw. uzasadniony interes administratora danych lub strony trzeciej (marketing własny Colderro Ewa Zimna lub partnerów). Jeśli zapisałeś się na newsletter, informacje marketingowe będziemy przedstawiać Ci również drogą mailową, pocztową lub na podany przez Ciebie numer. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych w tym celu jest regulamin newslettera – umowa zawarta pomiędzy Tobą a Colderro Ewa Zimna. Oczywiście możesz zrezygnować z newslettera.


Jeśli masz co najmniej 18 lat i wyraziłeś na to zgodę - analiza Twojej aktywności w Internecie będzie nam służyła również do tworzenia i prezentowania Ci dedykowanych Tobie reklam i ofert (rabatów) w możliwie wysokim stopniu dostosowanych do Twoich preferencji, które w sposób istotny mogą wpływać na Twoje decyzje konsumenckie –– w takim wypadku prosimy jednak o wyrażenie zgody na takie nasze działania. Od zwykłego „profilowania” (tj. np. dostosowywania naszych komunikatów, banerów do Twoich zainteresowań), takie nasze działania odróżniają się tym, że ich wynik może istotnie wpływać na Twoje wybory jako konsumenta, czyli np. ich wynikiem może być bardzo korzystna, czasowa oferta obuwia skierowana wyłącznie do Ciebie na bazie Twojej historii zakupów oraz zachowań na naszej stronie, do której nie będą mieli dostępu inni nasi Klienci.


Co do zasady im częściej będziesz korzystał z naszych usług i nabywał nasze produkty, tym lepsze promocje i niespodzianki będziemy mogli dla Ciebie przygotować. W takim wypadku podstawą takiego działania jest dobrowolnie wyrażona przez Ciebie zgoda. Możesz ją w dowolnym momencie cofnąć - nie wpłynie to jednak na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonamy przed jej cofnięciem.


Dzięki korzystaniu przez nas z zaawansowanych technologii, nasze treści często będą opracowane lub wysłane do Ciebie przez nasz system w sposób zautomatyzowany, dzięki czemu będą najbardziej aktualne, a Ty będziesz mógł szybko się z nimi zapoznać.


Twoje dane będziemy również przetwarzać w celu związanym z potencjalną możliwością zaistnienia sporów pomiędzy Tobą a administratorem (podstawą prawną ich przetwarzania jest w takim wypadku uzasadniony interes administratora).


Twoje dane co do zasady będziemy przetwarzać przez okres Twojego korzystania z konta (przy czym dla ich większej ochrony, mogą zostać usunięte po trzech latach od Twojej ostatniej aktywności w ramach sklepu internetowego), a w przypadku działań marketingowych - do czasu wniesienia przez Ciebie sprzeciwu, rezygnacji z newslettera lub wycofania zgody (w zakresie przetwarzania, które odbywa się na jej podstawie), chyba że przepisy prawa będą nas zobowiązywać do dłuższego przetwarzania tych danych lub będziemy je przechowywać dłużej na wypadek potencjalnych roszczeń, przez okres ich przedawnienia określony przepisami prawa, w szczególności kodeksu cywilnego.


W każdym czasie masz prawo do:

- wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych;
- przenoszenia swoich danych osobowych, np. do innego administratora (chyba, że podstawą ich przetwarzania jest uzasadniony interes administratora);
- dostępu do swoich danych osobowych, w tym żądania wydania ich kopii;
- wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, jeśli podstawą przetwarzania jest uzasadniony interes;
- żądania sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia swoich danych oraz rezygnacji z konta.


Twoje dane mogą zostać przekazane podmiotom, które pomagają nam prowadzić stronę internetową i aplikację, w tym komunikację z naszymi Klientami (np. wspierają nas w wysyłaniu wiadomości e-mail, a w przypadku działań reklamowych – także w kampaniach marketingowych), zapewniają wsparcie oraz działanie naszych narzędzi i systemów teleinformatycznych (np. przechowywanie danych), a także firmom realizującym przesyłki, podmiotom obsługującym płatności na naszej stronie oraz zapewniają bieżącą obsługę prawną, przeprowadzają audyty etc. w tym, w ramach powyższych czynności, także spółkom z naszej grupy kapitałowej.


Twoje dane możemy wyjątkowo przekazać naszym partnerom przetwarzającym je poza obszarem Europejskiego Obszaru Gospodarczego (EOG), ale tylko w niezbędnym zakresie, związanym ze świadczeniem przez tych partnerów na naszą rzecz usług, zwłaszcza informatycznych (np. przechowywania danych w chmurze) oraz wspierających funkcjonalności Sklepu Internetowego i Aplikacji. Nasi partnerzy mogą przetwarzać dane głównie w Stanach Zjednoczonych (USA). Bezpieczeństwo Twoich danych zapewniają stosowane przez nas zabezpieczenia, m.in. standardowe klauzule umowne zatwierdzone przez Komisję Europejską. Staramy się również żeby nasi partnerzy byli objęci programem tzw. Privacy Shield. Możesz otrzymać kopię stosowanych przez nas zabezpieczeń dotyczących transferu danych do państw poza EOG, w szczególności kontaktując się z naszym inspektorem ochrony danych.


Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych znajdziesz w naszej polityka prywatności.