Krople Can-C - krople do oczu hamujące zaćmę, kataraktę. Uniknij operacji. | O nas
15963
page-template-default,page,page-id-15963,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,columns-3,qode-theme-ver-9.1.3,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive

O nas

O NAS

Firma:
Sprzedażą artykułów optycznych zajmujemy się od 2013 roku, z dumą zapewniając wygodę i 100% satysfakcji przy każdym dokonanym zamówieniu. Od pierwszego dnia nasze cele nie uległy zmianie. Staramy się dostarczać wszystkim naszym klientom najlepsze produkty optyczne w przystępnych cenach, przy jednoczesnym zapewnieniu wygodnej i niezawodnej dostawy. Dlatego, jeśli nie jesteś w 100% zadowolony, my zwrócimy pieniądze za każdy zakupiony produkt. Pamiętaj, że nasza przyjazna i profesjonalna obsługa klienta znajduje się zawsze pod ręką, aby zapewnić Państwu wyczerpującą informację i pomoc w każdym przypadku, gdy jest to potrzebne.

Stale poszerzamy paletę oferowanych produktów, obejmującą wyłącznie oryginalne wyroby renomowanych światowych producentów z branży optycznej. Dokładamy starań aby usprawnić obsługę klienta i dopasować ofertę do Państwa potrzeb, będziemy wdzięczni za wszelkie sygnały i uwagi dotyczące naszego serwisu.

Wszystkie zamówienia realizujemy wyłącznie przez sklep internetowy, nie prowadzimy sprzedaży bezpośredniej, nie posiadamy sklepu stacjonarnego.

Dane firmy:
Colderro Ewa Zimna
ul. Parkowa 31B
52-200 Wysoka
Polska
NIP: 6121705889
REGON: 022025260

Biuro obsługi klienta sklepu can-c.pl
Na Państwa pytania odpowiadamy od poniedziałku do piątku w godzinach 09.00 – 17.00
email: kontakt@can-c.pl

Z wyrazami szacunku
Zespół sklepu can-c.pl